Každý ľúbime snívať. Predstavujeme si tak to, čo doma nemáme. Aj muži majú hriešne erotické sny mužov Privatportal.sk. Muži si predstavujú ako svoju partnerku väčšinou štíhlu mladú peknú ženu s peknými krivkami. Prečo je tomu tak? Naozaj chcú žiť navždy s peknou ženou? Čo ich láka, aby mali naozaj erotické sny s takýmito ženami? Ženy majú rôzne postavy a vlastnosti, či povahy. Krásne ženy nemusia byť práve veľmi inteligentné, alebo aj naopak. Každý žena má inú povahu. Mužov vždy priťahujú pekne upravené ženy. Niektorí majú radi prirodzenú krásu ženy, iní práve naopak, ženu s množstvom make-upu. Muži majú rôzne predstavy vo svojich snoch. Túžia zažiť v posteli také veci, ktoré bežne u svojej partnerky nezažijú. Možno máte aj vy hriešne chúťky na rôznych miestach? Vaša partnerka má rada sex len v posteli? Tak musíte len snívať. Vo vašich snoch môžete mať sex naozaj kdekoľvek.

sexi žena

Ste muž a priťahuje vás žena s veľkým poprsím? Najprv si budete takú hľadať v bežnom živote ako svoju partnerku, no po čase vám rozhodne začne prekážať, že sa za ňou otočí nejeden muž. Svoju partnerku chcete mať len pre seba a nepotrebujete, aby sa iní muži na ňu stále pozerali. Bude to pre vás až neprijateľné a veľmi nepríjemné.

modelka

Ak máte doma partnerku, ktorá už po pôrodoch nabrala na seba zopár kíl naviac, nezúfajte. Práve v snoch sa vám zobrazuje žena, ktorá sa vám vždy bude páčiť. S vašou ideálnou ženou, o ktorej snívate, sa asi vaša súčasná partnerka veľmi nestotožní, ale vy viete presne, kvôli akým vlastnostiam ste si ju vybrali. Je to len a len vaše rozhodnutie. Či snívate o peknej štíhlej blondínke, brunetke, alebo možno aj o žene, ktorá má viac kilogramov, je to len váš sen a nikto vám ho nemôže vziať. Vaše sny zostávajú v úplnej tajnosti a len vy viete, o čom naozaj rád snívate.

Category : Nezařazené