Momentálne sú na trhu dostupné rôzne typy IBC kontajnerov, pričom varíruje nielen ich značka, ale aj ich kvalita. Nie je jednoduché zorientovať sa medzi toľkými ponukami. My vám to uľahčíme. V prípade, že hľadáte IBC kontajner, ktorý vyniká svojou kvalitou, máme pre vás skvelé odporúčanie. Hovoríme o IBC kontajneroch vyrobených spoločnosťou Schoeller Allibert. Tie vás svojou kvalitou určite nesklamú, naopak, prekvapia vás v pozitívnom zmysle slova. Vyrobené sú z odolného plastu, a tak sa môžete tešiť na ich výnimočne dlhú životnosť. Okrem odolnosti si výrobca dal záležať samozrejme aj na funkčnosti IBC kontajnerov a ich efektívnom používaní.

transport tovaru

Ich konštrukcia je domyslená do detailov, preto s nimi budete môcť veľmi pohodlne manipulovať. Radi by sme obzvlášť vyzdvihli model IBC kontajneru 3R SmartLink, ktorý je ideálny na uskladnenie napríklad paradajkového pyré, či ovocných džúsov. Obsah kontajneru je plne chránený pred vonkajším prostredím, čím ostáva hygienicky čistý. IBC kontajnerom môže pohodlne manipulovať aj jeden pracovník. Veľmi jednoducho ho udržíte v čistote. V prípade poškodenia je jeho oprava nenáročná. Určite oceníte aj to, že je plne funkčný pre systém SmartLink.

prístav

Jeho rozmery sú 1219 mm x 1118 mm x 1186 mm a váži 110 kg. Môžete ho bezpečne používať v rozsahu teplôt -20 až +40 stupňov Celsia. Ak by ste potrebovali IBC kontajner, s ktorým maximalizujete úsporu miesta, odporúčame vám model IBC kontajneru 6R, BD, DD. Jeho obrovskou výhodou je to, že ho môžete zložiť. Má objem až 1000 litrov, takže do neho viete umiestniť objemný tovar. Aj tento kontajner môžete používať so systémom SmartLink. Schoeller Allibert pre vás vyrába množstvo ďalších modelov IBC kontajnerov za férové ceny, a preto neváhajte a navštívte ich e-shop, kde nájdete IBC kontajner podľa vašej predstavy.