Keď som spoznal svoju priateľku, bol som úplne okúzlený. Taká úžasná a šarmantná žena, takú som ešte nikdy nevidel a samozrejme som sa do nej hneď zamiloval. Bola to láska na prvý pohľad (teda aspoň z mojej strany). Zoznámili sme sa v jednom bare, keď som tam robil čašníka. Slovo dalo slovo, vymenili sme si čísla. Jedná sa stretnutie, druhé stretnutie, tretie stretnutie… bolo nám spolu veľmi dobre. Fakt som sa necítil v živote lepšie, než s ňou. Ona bola o päť rokov mladšia a aj to mi strašne veľmi imponovalo. Mne bolo vtedy päťdesiat a má 45 rokov. Ale bola to láska ako trám a ja som ju každý deň miloval viac a viac. Len jedna zvláštnosť v tomto vzťahu bola – dlho som čakal na to, kým prebehne nejaký intímny kontakt.

sex

Predstavte si, že s niekým randíte pol roka a ešte medzi vami neprebehol sex. Ale pretože som ju fakt zo srdca miloval, tak som to kvôli nej vydržal. A keď potom došlo k intímnemu styku, bolo to nádherné. Bol som strašne vzrušený. Chcel som, aby si to čo najviac užívala. Na túto chvíľu som tak dlho čakal a vyplatilo sa to. No áno, lenže.. keď už sme pri tej predohre, tak práve tam ma niečo zarazilo. Chcel som ju urobiť dobre tam dole, lenže ona to odmietla.

sex

Vraj to nemá rada ústami od muža a taktiež ani muži to nechce robiť ústami. Bol som z toho celkom prekvapený a zaskočený. Mal som už niekoľko partneriek, ale každé sa to ústami páčilo a preto ma to vykoľajilo. Vraj je to pre ňu úplne odporné. Snažil som sa tomu nevenovať už pozornosť. Samotný intímny styk bol veľmi krásny, ale niečo tomu chýbalo. Tá predohra, na ktorú som bol zvyknutý a ktorú som chcel. Časom náš vzťah začal škrípať, začali sme sa hádať a po čase sme sa rozišli. No ale to už je bohužiaľ život. Rozchod nakoniec iniciovala ona, vraj pre ňu nie som dostatočne dosť dobrý, čo som nechápal.

Category : Nezařazené