Identifikácia osôb alebo spoločností je jednoduchšia, ak majú funkčnú aktuálnu adresu bydliska či sídla, podľa ktorých sa dajú nájsť v prípade potreby. Firmy ju musia uviesť aj v OR či ŽR kvôli daňovým či iným kontrolám. Od podnikateľov sa však nie vždy vyžaduje adresa kamennej kancelárie, ale možnosťou je aj uvedenie virtuálneho sídla spoločnosti, je akceptované každým úradom.

S počítačom si musíme tykať

Možnosti, kde si zriadime kanceláriu či sídlo firmy, máme vo svojej kompetencii, ak sme majiteľom alebo konateľom spoločnosti. Adresu môžeme uvádzať aj virtuálnu, ide o pomerne lacné riešenie v prípade, že kancelária nebude vašim celodenným pôsobiskom. Financie, ktoré by ste inak investovali do mesačného či ročného nájmu kamennej kancelárie tak budete mať k dispozícii virtuálne sídlo na utrácanie niekde inde. Určite sa vám zídu na začiatku podnikania, pri rozbehu firmy sa ráta každé euro, takže voľba bude zrejme jasná.

Menší podnikatelia pri rozbehu svojho biznisu určite privítajú pomoc z hľadiska ušetrených peňazí za nájom a vybavia si virtuálne sídlo, napríklad v Komárne, Bratislave či Púchove. Všade je to veľmi jednoduché a rýchle, hoci s drobnými rozdielmi sú poplatky takmer rovnaké. Vďaka tejto kancelárii budete flexibilní, s minimálnymi výdajmi, ale s maximálnym využívaním informačných technológií, ktoré aj tak musíme akceptovať.

Výhody sú jasné, nižšie náklady a všetky služby k dispozícii.

Príjemná atmosféra v známom prostredí

V Komárne je zriadenie sídla pri viazanosti na 1 rok za 30,-eur za mesiac, na 2 roky je 28,-eur. V cene je zriadenie poštovej schránky, ale poplatky vás neminú, ak budete chcieť skenovanie a preposielanie pošty, to vás vyjde na 9,-eur mesačne, preberanie pošty stojí http://www.kondice.cz/2017/03/vite-kolik-vas-stoji-jedno-sprchovani-vana-nebo-treba-splachnuti-wc/ 10,-eur na mesiac. Bratislavské sídlo si môžete zriadiť za 17,-eur na rok a 12,-eur na 2 roky, v Púchove je ročná viazanosť sídla za 12,-eur a 2-ročná za 9,-eur na mesiac, ostatné a voliteľné služby stoja všade rovnako. Ak využijete ponuku zriadenia virtuálneho sídla v niektorom z miest na Slovensku, ročne tak môžete ušetriť celkom peknú sumu peňazí, tá sa však určite viac zíde na zlepšenie fungovania firmy a podobne.

Category : Nezařazené