Moderné bývanie a iné priestory si vyžadujú aj vhodné doplnky, medzi ktoré môžeme zaradiť aj osvetlenie. Úspora a kvalita spolu s dlhou výdržou, nízke náklady a ekologický produkt sú hlavné požiadavky na nové LED svietidlá, ktoré dnes s úspechom nahradili predchádzajúce halogénové a ich popularita stále rastie. Na dobré osvetlenie akéhokoľvek priestoru treba použiť svietidlá, ktoré mu vyhovujú, majú dostatočnú svietivosť, výkon a farbu svetla, spolu s intenzitou a možnosťou jej zmeny a nastavenia stmievania či ovládaním na diaľku diaľkovým ovládačom sú takéto svietidlá vyhľadávané a stále viac obľúbenejšie.

Jeden z nápadov na použitie LED pásika

Hovoríme o LED technológii, ktorá toto všetko umožňuje a na trh tak priniesla nové, moderné a úsporné osvetlenie. Tradičné lampy a lustre, ktoré sa nachádzajú v každej domácnosti či inom priestore, dnes môžeme bez problémov nahradiť ekologickým a úspornejším variantom, napríklad LED pásikom. Tento typ svietidla priniesol niečo nové a oveľa zaujímavejšie ako svietidlá, ktoré poznáme. Pásik má už v názve tvar svietidla, takže je jasné, že svojou konštrukciou bude vhodným kandidátom na použitie všade tam, kde iné produkty nie je možné nainštalovať.

Pekná a netradičná farba svetla

LED pásiky Ledprodukt sa na podklad lepia obojstrannou lepiacou páskou, sú tenké, takže nie je problém nimi osvetliť aj úzke miesto ako je rám zrkadla, vitrína, priestor pod poličkou či za garnižou a podobne. Takto sa dá docieliť veľmi zaujímavý efekt, svetlo sa dá nastaviť diaľkovým ovládačom na požadovaný odtieň farby svetla. Jeho intenzitu, ale aj prechody z jednej farby do druhej či nastaviť stmievanie. Vyrábajú sa vo farebných variantoch, ale aj biela je v troch druhoch, teplá, studená či neutrálna, takže výber je široký. Vybavené sú aj kvalitným čipmi, takže s ich kúpou získavate kvalitu a dlhú životnosť, ale aj originalitu a novátorský prístup k tvorbe interiérov, a to práve vďaka LED pásikom.