Počas sviatkov je zvy4ajne vždy všetko zatvorené a nájsť nejakého majstra na opravy v domácnosti je naozaj zložité. Všetci sviatkujú a nikomu sa veľmi nechce narušiť svoje zaslúžené voľno. Ak nepoznáte zručného suseda alebo známeho, kto by vám pomohol v núdzi, situáciu máte mierne skomplikovanú. Pokaziť sa v domácnosti môže čokoľvek a kedykoľvek. Najmä vtedy, keď sme doma a tým pádom spotrebiče a zariadenia používame častejšie ako inokedy. Napríklad také kanalizačné potrubie je veľmi záludné. Že sa v ňom niečo deje, nemôžeme zistiť len tak, voľným okom. Odpadové potrubia sa nachádzajú v zemi alebo zabudované v stenách a dlážkach. Upchatý odtok vieme spozorovať už u nás doma. Ak sa upchá odtok v dreze, vidíme to hneď, ako pustíme väčšie množstvo vody do drezu. Trvá to neprirodzene dlho, kým voda odtečie.

Voda

Taktiež pri sprchovaní alebo keď si napustíte vaňu, dostať vodu preč do odtoku je doslova náročné. Záchod sa taktiež veľmi rád upcháva, stačí do neho vyhodiť väčšie množstvo toaletného papiera alebo skrátka niečo, čo tam vôbec nepatrí. Niekedy si za upchaté odtoky môžeme sami, keďže neobmedzujeme to, čo do potrubí púšťame. Mnohí z nás ani netušia, že vlasy, kozmetické tampóny, ani zvyšky jedál nepatria do kanalizácie, ale radšej do koša alebo zbernej nádoby na to určenej. Určitú časť kanalizačného potrubia ale zdieľame so zvyškom osadenstva našej bytovky a toto potrubie sa zase spája do väčšieho a odvádza odpadovú vodu a splašky z celej ulice.

Cisticka

Tieto potrubia majú svoju životnosť, časom sa usádzajú, opotrebúvajú a tiež poškodzujú. Je dobré z času na čas urobiť revíziu, nielen u nás doma, ale aj na celej ulici. Na tento účel slúži krtkovanie. Profesionálne prečistenie potrubí alebo ich oprava a kontrola. Krtkovanie Piešťany je tu pre všetkých obyvateľov Piešťan a okolia. Profesionálne služby, dostupné nonstop, špičková technika, ktorá si poradí s akýmkoľvek problémom.