Sústredenie na seba samého – pri sexe sa muži veľmi sústredia na svoj výkon a sledujú, či sa tiež páči partnerke. V podstate sú neustále v akomsi pomyselnom psychickom strese, či to, čo robí, uspokojuje aj ich náprotivok. Pokiaľ to nie sú vyslovení sebci, ktorým je úplne jedno, čo žena pri sexe cíti, a ich akt je skôr zvrhnutý a pripomína znásilnenie, vždy je sexuálny akt súhrnom telesných pohybov v rôznych polohách, niektorých vyhovujúcich, iných nie až tak. Vo finále potom môže byť muž zo sexu viac unavený, než aby mu doplnil energiu a nebývalým spôsobom ho potešil. Na tantra masáži je to iné, tam sa každý klient plne sústredí na seba samého, a iba na to, čo sa deje s jeho telom. Masérka je tu na to, aby ho plne uspokojila, a môže sa teda zbaviť stresu, či je pre ňu sexuálny zážitok dostatočne vyhovujúci.

dievča na tantre

Striekanie semena ako nikdy – ak je masérka šikovná a klient dostatočne oddýchnutý a vzrušený, môže pri orgazme striekať semeno s väčšou intenzitou a do väčšej vzdialenosti. Každá žena má podvedome zafixované, že čím mohutnejší výstrek, tým väčšie potešenie jej to prináša a dvíha jej to sebavedomie. Masérky sú síce profesionálky, ale stále sú to len „ženy“, ktoré toto tiež cítia a vnímajú ako odmenu za svoje snaženie. Tým sa prehlbujú vzájomné sympatie klienta i masérky a obaja sa cítia spokojní a nikto tu nie je frustrovaný.

dievčenské bosé chodidlá

Viacnásobný orgazmus – v atmosfére vzájomnej dôvery je potom medzi masérkou a klientom väčšia pohoda, čo môže viesť aj k viacnásobnému orgazmu. Niektorých mužov to dokáže prekvapiť, keď si uvedomia, že v bežnom civilnom živote prežili orgazmus pri sexe vždy sotva jeden, a teraz toto! Tri orgazmy za sebou počas krátkej doby niekoľkých minút.

Prehĺbenie dôvery – ak je medzi masérkou a klientom naozaj veľká dôvera, muž sa potom neostýcha požiadať o masáže v miestach, ktoré ho veľmi vzrušujú, a môže tu tiež dôjsť k vzájomnej nuru masáži, ktorá môže navodiť orgazmus ako u klienta, tak aj u masérky. Tí dvaja sa síce nemilujú fyzicky spojením penisu s vagínou, ale milujú sa energeticky.