Ak ste už vyskúšali všetky možné spôsoby oddychu a nič vám dokonalo nepomohlo, je načase vyskúšať, čo s vami spravia naše tantrické masáže https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/. V našom tantrickom salóne v centre Bratislavy vás čaká unikátny zážitok, ktorý vám dopraje oddych, relaxáciu a novú energiu. Tantrická masáž je cesta k vnútornému uvoľneniu a relaxácii. Naši profesionálne školené masérky vám ponúknu jedinečný zážitok v príjemnom a relaxačnom prostredí. V našom salóne dbáme na vašu pohodu. Je dôležité objednať sa minimálne 1 hodinu vopred, aby sme mohli zabezpečiť, že máte rezervovaný čas pre svoju tantrickú masáž.

masaž

Dôležité je si uvedomiť, že tantrická masáž nie je sexuálna služba. Naša snaha je ponúknuť vám oddych, relaxáciu a prebudenie zmyslov. Po objednaní si online vyberiete svoju masérku a po príchode do nášho salónu vás čaká príjemná atmosféra a vaša vybraná masérka. Tantrická masáž sa vykonáva šikovnými a krásnými masérkami, ktoré vám poskytnú príjemný zážitok. Súčasťou masáže je tiež poskytnutie čaju alebo kávy na povzbudenie zmyslov. V rámci niektorých programov ako Special tantra, Magic tantra a Couple tantra vám radi ponúkneme aj víno alebo sekt. Pred masážou budete požiadaní, aby ste sa prezliekli do sárongu – kusu látky, ktorý nosia ženy aj muži v ázijských krajinách ako sukne. Dôležité je dodržiavať 100% hygienu, preto vás poprosíme o krátku sprchu pred masážou.

masaz

Po skončení senzuálnej masáže budete môcť oddýchnuť a absorbovať všetky zážitky. Potom vás čaká sprcha a malý darček, ktorým vám poďakujeme za vašu návštevu.Tantrická masáž je nielen relaxácia, ale aj spoznávanie vlastného tela a mysle. V Indii vyjadrujú ľudia úctu slovom „namaste,“ čo znamená vyjadrenie úctyhodného pozdravu. Ide o spojenie dlaní v oblasti srdca, pričom jeho účelom je zjednotiť telo a myseľ do jedného celku. V centre Bratislavy nájdete naše Tantra Spa Bratislava, ktoré vám pomôže nabiť novou energiou. Naši odborní maséri a príjemná tantrická hudba vám zaručia jedinečný zážitok. Navštívte nás a zažite relaxáciu a prebudenie zmyslov, aké ste ešte nikdy predtým nepoznali.