Vytvorte si jedinečnú atmosféru či už doma, na záhrade alebo na chate jednoducho s tým správnym LED svetelným závesom. LED svetelné závesy sa v súčasnosti stali veľkým trendom, ktorému podľahli už mnohí. Vďaka nim si efektívne osvetlíte interiér alebo exteriér, a to nie len počas vianočných sviatkov, počas narodenín alebo svadby. Hoci je pravda, že pre takéto príležitosti je LED svetelný záves ako stvorený. Dodá každej spoločenskej udalosti ešte väčšiu výnimočnosť a skvele vyzerá na fotkách.

Dekorácia, ktorá nikdy nevyjde z módy…

LED svetelný záves sa skrášli každý priestor a jeho využiteľnosť oceníte počas celého roka. Je to investícia, ktorá sa vám vyplatí. LED svetelné závesy môžete použiť na dekoráciu stien, okien alebo zábradlia. Vďaka jednoduchej manipulácii nimi oživíte aj menšie priestory či bytové doplnky. Dodajte vášmu bývaniu krásne oživenie v podobe ligotavých svetielok. LED svetelné závesy sa nehodia len do interiéru, ale aj kdekoľvek vonku.

led záves

Široký výber LED svetelných závesov

LED svetelné závesy dokonale napodobňujú efekt svetelnej steny. Pozostávajú z jedného primárneho vodiaceho drôtu, z ktorého ďalej visia reťaze rôznej dĺžky. Na výber máte z bohatej ponuky rôznych farebných variantoch, veľkostiach a šírkach. Najpredávanejšie sú LED svetelné závesy v rozmeroch 6 m, 9 m, 3 m a 1,5 m. Vo všetkých veľkostiach máte k dispozícii svetelné závesy s teplým alebo so studeným svetelným podtónom. Výber závisí od vašich preferencií.

svetielka

Ekologické a úsporné…

Zároveň tieto LED svetelné závesy majú oproti klasickým svietidlám jednu ďalšiu veľmi podstatnú výhodu. Sú charakteristické oveľa dlhšou životnosťou a spotrebujú menej elektrickej energie. Takže sa nemusíte obávať toho, že vám urobia škrt cez rozpočet. Okrem toho sú aj šetrnejšie k životnému prostrediu. Takisto sú aj cenovo dostupné takmer pre každého a správnym zaobchádzaním sa neopotrebujú ani po niekoľkých rokoch.