Fotorámik, ktorý dodá vašim fotografiám punc výnimočnosti

Fotorámik, ktorý dodá vašim fotografiám punc výnimočnosti
Na:

Vyberte si personalizovaný ručne vyrobený fotorámik z dielne Calla a zhmotnite tak svoje spomienky.

Náš život sa skladá z okamihov, ktoré ho robia jedinečne dokonalým. Narodenie detí, promócie, svadobný deň, prvé rande, či dovolenka... Práve takéto chvíle, ktoré zostávajú vryté hlboko v našich spomienkach, sa snažíme uchovať aj inak, v „hmotnej“ forme- na fotografiách.

V dobe smartfónov, ktoré sčasti nahradili klasické foťáky sa môžeme pochváliť stovkami krásnych fotografií vo svojich telefónoch, z ktorých vybrať tie najobľúbenejšie je občas poriadna fuška. Nič sa však nevyrovná pohľadu na obľúbený obrázok v atraktívnom rámiku, ktorý je zároveň krásnym doplnkom interiéru.

rustikalny fotoramikdreveny fotoramik so spagatom a srdieckamidreveny fotoramik

My v Calla.sk to vieme a v našej ponuke nájdete handmade dizajnové drevené fotorámiky, ktoré sú originálnou dekoráciou pre váš domov. Tým, že každý kus je vyrábaný ručne, každý rámik na fotografie je unikát vyrobený len pre vás. Farebné prevedenie, veľkosť a konečný vzhľad rámikov je možné vopred dohodnúť tak, aby vždy ladili s vašim interiérom.

Zhmotníme vaše predstavy

Dodajte svojim fotografiám fantastický vzhľad vďaka našim dizajnovým fotorámikom! Okrem toho, že sú zaujímavé svojim dizajnom, veľkou výhodou je možnosť personalizácie presne podľa vašich požiadaviek. Meno, nápis, obľúbený citát, osobné vyznanie, alebo akýkoľvek vlastný text vsadený priamo vo fotoráme nie je pre nás žiaden problém a takýto jedinečný doplnok bezpochyby upúta pozornosť už na prvý pohľad.

        dreveny fotoramik s venovanim

„Personalizujte si svoj fotorámik!“

Ak obľubujete vidiecky štýl, alebo by ste svojej domácnosti dodali romantický nádych, handmade fotorám v rustikálnom štýle zdobený patinou, s efektom starého dreva dodá vášmu domu či bytu ten správny punc a podčiarkne atmosféru a teplo domova.

Darujte spomienky

Naše drevené fotorámiky sú ideálnym darčekom k narodeninám, Vianociam, svadbe, alebo akejkoľvek príležitosti či výnimočnej udalosti. Potešia mamičky, babičky, učiteľku aj priateľov. Pokiaľ neviete, čím potešiť svojich blízkych, fotografia v drevenom ručne vyrábanom fotorámiku je vždy tou správnou voľbou. Takýto darček so štipkou sentimentu vyčarí úsmev na tvári a obdarovanej osobe bude ešte dlho pripomínať spoločne strávené chvíle.

Komenty

Napíšte svoj komentár