Drevené dekorácie s dušou - prečo vyrábame dekorácie ručne

Drevené dekorácie s dušou - prečo vyrábame dekorácie ručne
Na:

Ručne vyrábané drevené dekorácie, ktoré majú dušu

Drevo je materiál, ktorý dodá jedinečné čaro a šmrnc každému interiéru. Je nesmrteľné. Bez ohľadu na to, či uprednostňujete minimalizmus, vyznávate hygge, či máte dom, kanceláriu alebo byt zariadený v modernom, urbanistickom, alebo vidieckom štýle, dekorácie z dreva mu dodajú jedinečný cveng. O to viac, pokiaľ ide o doplnok ručne vyrobený.

Handmade tvorba sa v dnešnej dobe teší mimoriadnej obľube. Čoraz častejšie hľadáme niečo, čo je iné ako bežná ponuka obchodných reťazcov a originalita je to, čo pri kúpe staviame na prvé priečky. Pretože, ručne vyrobené výrobky majú vlastný príbeh, vlastnú dušu... A keď sú vyrobené na mieru, je to to pravé orechové. Vdýchnite dušu svojmu domovu aj vy, s našimi ručne vyrábanými drevenými dekoráciami.

Domov, sladký domov

Domov je miesto, kde sa chceme cítiť dobre. Pri zariaďovaní sa doň snažíme vložiť kúsok seba, kúsok vlastného príbehu. Práve doplnky a zaujímavé dekorácie dodávajú interiéru ten správny šmrnc. Originálne dizajnové ručne vyrábané dekorácie CALLA sú kúskom skladačky, vďaka ktorému sa budete cítiť skutočne DOMA. Či už ide o stolové alebo nástenné doplnky, unikátne fotorámiky šité na mieru, alebo iné dekorácie v rustikálnom štýle, u nás nájdete vždy originálne kúsky pre váš domov.

drevené dekorácieručná výroba dekoráciíručne maľované dekoráciepečať kvality drevených dekorácií CALLA

„CALLA - jedinečnosť od prvotnej idey až po konečný výsledok“

Vždy originál

To, čo robí naše produkty jedinečnými je predovšetkým náš prístup. Naproti sériovej výrobe, ktorá vyprodukuje stovky rovnakých výrobkov, v drevených kúskoch, ktoré vzídu spod našich rúk sa ukrýva kreativita, chuť tvoriť, čas, i poctivá práca.

Ku každému kúsku dreva pristupujeme osobito. Vyberáme len kvalitné a esteticky zaujímavé drevo, ktoré dôkladne spracujeme, namaľujeme, prípadne ozdobíme podľa predstáv a požiadaviek zákazníka. Nakoľko ide o handmade produkt, celý proces od prvotnej idey až po výsledok je v našich spoločných rukách. V prípade špeciálnych požiadaviek sú konzultácie samozrejmosťou.

Naše dekorácie sú krásnym darčekom pre vašich blízkych, ale tiež vašu domácnosť. 

ručne vyrábané fotorámiky CALLAdrevené ručne vyrábané srdiečkodrevený fotorámikdrevený vešiak na kľúče

Komenty

Napíšte svoj komentár